Servisne informacije 04.decembar

Zbog planiranih radova na mreži, u srijedu 04. decembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

-u terminu od 08 do 17 sati: Mosor, Peuta, Gornja i Donja Vrbica, Repetitor Sjenica i dio Meduna, dio Zlatice, Smokovac i dio Rogama prema Smokovcu.

– u terminu od 08 do 12:30 sati (moguća kratkotrajna isključenja):  Dio Zabjela oko HD Lakovića i Našeg marketa, ul. IV jula, Bulevar Vojvode Stanka Radonjića(plato nekadašnje Kamionske Pijace), Uprava za nekretnine, pekara Impek, restoran Palntaž-a, carinsko skladište, Ideja u Bulevaru Ibrahima Dreševića; dio Zabjela oko OŠ Oktoih, dio Jerevanske ulice i dio Zabjela preko puta Vodovoda

-u terminu od 09:30 do 11 sati: Zetatrans carinsko skladište

-u terminu od 11 do 12:30 sati: dio Zabjela preko puta Vodovoda

-u terminu od 08 do 09:30 sati: Novi Duvanski kombinat

-u terminu od 12:30 do 14 sati: zgrada Vodovoda na Zabjelu

-u terminu od 14 do 15:30 sati: toranj na Dajbabskom brdu

-u terminu od 08 do 17 sati: dio Zlatice, Smokovac, dio Rogama (prema Smokovcu), Mosor, Peuta,  Gornja i Donja  Vrbica, Repetitor Sjenica i dio Meduna

-u terminu od 08:30 do 15 sati: Klopot

-u terminu od 08 do 15 sati: Živkovići

 

Cetinje

– u terminu od 08 do 17 sati (kratotrajna isključenja):  Zagrablje, Romi, Kasomi, Konak, Očinići, Ugnji, Vrela i Obzovica

-u terminu od 08 do 17 sati: Repetitor  Obzovica, Prekornica, Pačarađe, Drenov Do i Gluhi Do

-u terminu od 08 do 16 sati: Rijeka Crnojević i sela Riječke nahije

 

Danilovgrad

– u terminu od 07:30 do 17 sati: Frutak, Ržišta, Do Pješivački i Repetitor Kurilo

-u terminu od 09 do 10 sati: Grlić, Ćurioc, Lazine, Bjelousi, Kopito Petrovića, Begovine, Tomaševići, Gruda, Jabuke, Lazarev krst, Donji Zagarač, Gornji Zagarač, Povrhpoljina, Malenza, Đeđezi, Bandići kao i preduzeća Šimšić, GSI i ZIP

-u terminu od 08 do 14:30 sati: dio Novog Sela, Suk, Mamućevina, Begovine, Plana, Strahinjići i preduzeće Kovinić

 

Nikšić

– u terminu od 07:30 do 17:00: Zaslap, Nudo

-u terminu od 08:00 do 16:00:  Pišteta, Praga, Dubrave, Jasenovo Polje, Lipova Ravan

-u terminu od 07:30 do 17:00: Spila

-u terminu od 07:30 do 17:00: Prisoja

 

Budva

– u terminu od 08:30 do  14:30 sati: dio naselja Budva polje

-u terminu od  08:30 do  14: 30 sati: dio naselja Blizikuće

 

Bar

-u terminu od 11:30  do  13:30 sati: Virpazar,Boljevići I Zabes

-u terminu od 09:30  do  11:30 sati: Dupilo, Mikovići, Vodovod(Bunari4,5,6,7,8 I 9), Orahovo, Popratnice, Braćeni, Dabovići, Trnovo, Gađi I Šiševići

 

Ulcinj

– u terminu od 08:00-15:00 sati: Donji Kravari, Gornji Kravari, Podstegvaš

-u terminu od 08:00-14:30 sati: objekti kod plaže Majami

-u terminu od 08:00-10:00 (privremeno):  dio grada od zgrade Opštine do pijace

 

Herceg Novi

– u terminu od 07 do 15 sati: naselja Kameno, Žlijebi

-u terminu od08 do 10 sati: Igalo, potrošači od Petlje do Solemara, okolina Hotela Igalo

-u terminu od 10 do 13 sati: Sasovići i Presjeka

 

Kotor

– u terminu od 09 do 13 sati: naselja Markov Rt i Stoliv

 

Berane

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Katun Jelovica.  Kratkotrajna isključenja 10 kV DV  Dolac i Gornja Sela

 

Petnjica

-u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Kruščica

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Trpezi

-u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Laze

-u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Ponor

 

Rožaje

-u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Crnča

 

Gusinje

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Kruševo

 

 

Bijelo Polje

-u terminu od 07:30 do 08:30: DV 10 kV Gubavač (Kisela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje, Mojstir);

-u  terminu od 07:30 do 08:30: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena, Barice Škola, reljin Kamen, Kameno Polje, Džukeljska Jama);

-u  terminu od 07:30 do 17:00: Orahovica, Barice Škola, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Kameno Polje, Šljemena, Pisana Jela, Bistrica Žiljak, Bistrica Nova, Kanje, Metanjac;

-u  terminu od 09:00 do 14:00: Brestovik, Dubovo, Prijelozi, Crhalj, Zaton, Ostrelj, Ivanje Koraci;

-u  terminu od 16:00 do 17:00: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena);

-u  terminu od 16:00 do 17:00: DV 10 kV Gubavač (Kisela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje, Mojstir)

 

Mojkovac

-u  terminu od 09:00 do 15:00: DV 10 kV Jezero (Ćetkovići, podbišće, Feratovo Polje, Gacka, Kovijanići, Mrdo, Pejovići, Kraljevo Kolo, Štitarica, Baza, Jezero.

 

Kolašin

-u  terminu od 08:00 do 17:00: DV 10 kV Skrbuša (Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Skrbuša, Bijeli potok, Planinica, Padež, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekić, Sunga, Vranještica, Suva gora, Bare Kraljske, Vukićevića lug, Drndari);

-u  terminu od 08:00 do 14:00: Bojići.

-u  terminu od 10:00 do 11:00: Povremeno teritorija Opštine Kolašin

 

Pljevlja

– u terminu od 08:00-17:00 sati: Sirčići, Krćevina

 

Šavnik

– u terminu od 11:00-17:00 sati: Grabovica, Godijelja, Mtel repetitor, Dobra Sela, Previš, Gornja i Donja Bukovica, Vrtoč Polje, Borovac, Tunel Ivica

-u terminu od 09:00-17:00 sati: Timar, Mljetičak, Dobra Sela, Slatina

 

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE

 

Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata, u terminu od 07:30 do 17 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Cetinje (od 02.12. do 07.12.)

– Gluhi Do i Prekornica.

 

Danilovgrad (od 02.12. do 07.12.)

– Utorak i srijeda: Ržišta, Pješivački Do i Frutak.

– Četvrtak i petak: Rova i Mosori.

 

Berane (od 02.12. do 07.12.)

– Šekular,

– Lukin Vir,

– Trepča,

– Rijeka Marsenića,

– Jugovine,

– Vinicka,

– Navotina,

– Gradina,

– Buče,

– Lužac,

– Praćevac,

– Bastahe,

– Kurikuće,

– Vuča,

– Jelovica,

– Glavaca,

– Crni Vrh,

– Veliđe,

– Dolac,

– Beranselo,

– Zaostro.

 

Nikšić (od 02.12. do 07.12.)

– Ponedjeljak i utorak: STS Tospude  1 i 2, STS Tresnjevo, STS Repetitor, STS Rokoci 1 i 2

– Srijeda: STS Zaslap, Nudo 1 i 2

– Petak: STS Tospude1 i 2, STS Tresnjevo, STS Repetitor, STS Rokoci 1 i 2

 

Šavnik (od 02.12. do 07.12.)

– Rudo Polje

– Dubrovsko

– Gornje Polje

– Duži

– Kutnja Njiva

– Komarnica

– Kozarica

– Prekornjača

– Pošćenje

– Petnjica

– Gradac

– Mokro

– Bijela

– Miloševići

– Kruševice

 

Bijelo Polje (od 02.12. do 07.12.)

– Strojtanica,

– Kisjela Voda,

– Potkrajci,

– Njegnjevo,

– Sutivan,

– Dubrave,

– Kukulje,

– Livadice,

– Sela,

– Oluja,

– Donja,

– Unevina Nova,

– Metanjac,

– Kanje,

– Dobrinje,

– Mioče,

– Dobro Brdo,

– Dobrakovo,

– Rodijelja,

– Pećarska,

– Žiljak,

– Boturići,

– Mirojevići,

– Kok,

– Hasanbegovići,

– Bistrica,

– Dolac,

– Mojstir,

– Šolje,

– Jablanovo,

– Požeginja,

– Barice.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

NOVA BROJILA

Nova elektronska brojila od ponedeljka 02. decembra do petka 06. decembra, biće ugrađivana na sljedećim lokacijama:

 

Bijelo Polje 02.12. – 07.12.

– Kostenica, Bistrica, Pobretići, Centar i Žiljak.

 

Danilovgrad 03.12.

– dio ul. Ratnih veteran i dio naselja na Kakarickoj gori iznad kasarne Masline.

 

 

U toku radova na ugradnji novih brojila, objekti u kojima se vrši ugradnja će biti bez napajanja električnom energijom od 08 do 18 sati. Detaljnije informacije o terminu izvođenja radova potrošači mogu dobiti i od ekipa na terenu.

  • 05/12/2019
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio