Servisne informacije za 02. mart

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 02. marta, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 09 do 16 sati: Bratonožići i Jelin Dub, Ulica Bregalnička, dio ulice VII Omladinske Brigade i Vladike Danila, Bratonožići i Jelin Dub.

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Vučiji Studenac, Đeđezi, Stanjevića Rupa iBregovi Mijovića.

– u terminu od 09 do 17 sati: Dobro Polje i Glava Zete.

 

Cetinje

– u terminu od 09 do 15 sati: Tomići.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 17 sati: Donji Klenak.

– u terminu od 08:30 do 15 sati: Podljut.

 

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Donja Brezna.

 

Bar

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Marstijepovići i Đuravci.

– u terminu od 08 do 14 sati: Alkovića Brijeg i Paljuškov Pijesak.

– u terminu od 09 do 15 sati: Dio ulice Petrovački put i dio naselja Partizanski put, naselje Pod Glavicom u Dobrim Vodama i Marin ploča, Veliki Pijesak Ul 76; 78; 89; 91 i potrošači koji se nalaze u blizini hotela “Kalamper”, naselje Dobra Voda, područje oko Obalne stanice, restorana “Kalamper”  i restorana “Makina Vučinića”

– u terminu od 10 do 13 sati: Makedonsko naselje, Bjeliši, Ilino, Zupci (naizmjenična isključenja u trajanju do 45 minuta).

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 15 sati: Brajše, Naselje Kaliman, Donji Rastiš, Gornji Rastiš, Curanovići, naselje Kodre kod servisa Millenium.

 

Kotor

– u terminu od 09 do 13 sati: Krivošije, Dragalj, Dobrota, Autokamp.

 

Herceg Novi

– u terminu od 08 do 15 sati: Sutorina, Lučići, Beci, Prijevor, Malta, Konjevići, Debeli brijeg.

– u terminu od 08 do 16 sati: Kameno, Žlijebi, Ubla.

 

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Selo Kralje.

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Babino, Drgosava, Zagrađe i dio sela Goražde.

 

Gusinje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Dio sela Grnčar.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 09 do 15 sati: Tomaševo i Vrh.

– u terminu od 09 do 16 sati: Crnča, Ivanje, Radulići, Vrbe, Crhalj, Goduša, Kradenik, Sipanje, Ličine, Lazovići, Moravac, Godijevo, Stubo, Šipovice, Vrh, Negobratina, Sušica, Osmanbegovo Selo, Đalovići, Čampari i Dupljaci.

 

Kolašin

– u terminu od 07:30 do 08:30 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev Lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.

– u terminu od 08 do 14 sati: ulice: Toška i Jovana, Milivoja Bulatovića kao i naselje iznad crkve i Bakovići.

– u terminu od 08 do 15 sati: Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Mrtvo Duboko, Smolice, Bulje, Andrijevo, Gornja Rovca, Vlahovići, Bogutov Do, Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, RDC, Višnje, Velje Duboko.

– u terminu od 17 do 18 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.

 

Mojkovac

– u terminu od 10 do 14 sati: Uloševina.

 

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: selo Lješnica.

 

Plav

– u terminu od 09 do 17 sati: selo Bogaiće.

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 15 sati: Halilovići, Kozare, Majdan i Bađov, Carine, Daciće, Gornji Bukelj, Kaluđerski Laz, Betonjerka, Kamenjuša, Punkt Kula, Granični prelaz Kula i Repetitor Kula.

 

 

Pljevlja

– u terminu od 08 do 16 sati: Bukovica, Mihajlovica, Košido.

– u terminu od 09 do 15 sati: Hoćevina.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 20/09/2021
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio