Servisne informacije za 02.septembar

 

Zbog planiranih radova na mreži, u srijedu 02. septembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Tuzi      

-u terminu od 7:30 do   18:00 sati: Ramza Ćaf, Spinja, Skorać, Arza, Barlaj, Karaula Jagoda, Helnica, Traboin, Nabom, Gornje i Donje Drume, Vitoja, Božaj, Kremza i granični prelaz Božaj

 

Podgorica         

-u terminu od 03:00 do  05:00 sati, bez napajanja električnom energijom će biti: Momišići, Tološi, Vranići, Blok V,VI i IX, naselje Kruševac i Central point, fabrika “Elastik”, Farmaci, Donja i Gornja Gorica,  Vektra, Mareza, Delta, Unistan, naselje iza “Radoja Dakića”,  naselje uz Nikšičku magistralu, dio korisnika oko Mljekare i dio ulica: Vasa Raičkovića, Sverozara Markovića, Moskovske i Bulevara Svetog Petra Cetinjskog

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: područje Lješanske nahije-  Barutana, Goljemadi, Begova glavica, Liješnje, Brežine, Staniseljići, Parci, Progonovići, Gradac, Bigor, Ćepetići, Orasi, Lipe, Zagora, Buronje, Pelinovo, dio Donje Gorice uz Moraču kod fudbalskih terena, dio Zagoriča oko groblja, dio Tološa- Ceklinska ulica, dio  Piperske ulice, dio Ragamske ulice i ul.Trifuna Đukuća, ul. Džordža Džeksona, dio Tološa- naselje preko puta Volija prema Bloku 9, dio Donje Gorice-ul. Raka Mugoše

-u terminu od 8:30 do   11:00 sati: Dio Vranića, zgrada Ave Marija na uglu ul. Novaka Miloševa i Marka Miljanova

 

Danilovgrad      

-u terminu od 8:30 do   15:00 sati: dio Novog Sela, Suk, Mamućevina, Begovine, Plana, Strahinjići, Kovinić, Dobri Do

-u terminu od 8:00 do   10:00 sati: Forneti, Podanje, Klikovače, Grbe, Daljam i Komunice, Clean Max

-u terminu od 10:30 do 12:30 sati: Kuline, Podglavice, Lije, Stanjevića Rupa, Ciglana, Burum, Most Radovića, Prentina Glavica, Pištet i Srednja Glavica, firma Šišković Martinići

-u terminu od 13:00 do 15:00 sati: Jelenak, Klanica,Farma koka, Pocijevka, Sige, Kruščica, Ljututuk, Jama Žarića, Donji Martinići, Kruščica, Topolovo, Međice, Ždrebaonik, Kula Lakića, Gorica, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Bzo, Studeno, Vučica, Ivanj uba, Jablan, Jama Žarića

 

Cetinje

-u terminu od 9:00 do   14:00 sati: Dodoši

-u terminu od 9:00 do   15:00 sati:  Zagrablje, Savatrans, Kasomi, Romi, Konak Muhadinovića, Vrela, vodoizvorište Vrela, Golijani, Ugnji, Očinići, Borišići,Očinića Poljane, Obzovica, Prekornica, Pačarađe, Drenov Do i Gluhi Do

 

Nikšić  

-u terminu od 8:00 do   15:30 sati: Praga, Carine, Glušje Selo, Liverovići

-u terminu od 9:00 do   15:00 sati: Koravlica, Jabukovac, Granični prelaz

-u terminu od 8:00 do   18:00 sati: Balosavi, Tupan, Klenak, Štrpca, Dolovi, Dubravča Do, Marina Glavica, Velimlje,  Prigradina, Montex, Podljut, Renovac, Macavare, Miljanići, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke Donje, Bijela Vrata, Cerovačka Glavica, Zlatna Strana,  Dubočke Gornje, Pećinovac, Krtine, Šljeme, Garevac (Baljački Do), Crni Kuk, Zanuglina, Somina Donja, Somina Gornja.

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Ubla, Crnodoli

 

Herceg Novi

-u terminu od 8:00 do 12:00 sati: Vrbanj

 

Ulcinj   

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Šas

-u terminu od 8:00 do   8:45 sati: Pinješ (dio naselje u blizini groblja)

-u terminu od 12:00 do 12:30 sati: Štoj, Sveti Nikola i Ada Bojana i plaže od Kopakabane do ušća Bojane

 

Bar        

-u terminu od 9:00 do   14:00 sati: naselje Sustaš

 

Berane

-u terminu od 8:30 do   14:30 sati: Petnjik,Dapsići,Tmušiće,Batuni,Ranč,Mršina Bara,Planinski prevoj Lokve,Donja Rženica,Zagorje,Kaludra,Rovca i Lisijevo Polje

 

Petnjica

-u terminu od 8:30 do   14:30 sati:  selo Dobrodole, dio sela Vrbica

 

Plav      

-u terminu od 9:00 do   14:30 sati: dio sela Vojno selo,sela Budojevice i Hakanje

 

Gusinje              

-u terminu od 9:00 do   14:30 sati: dio sela Kruševo

 

Rožaje 

-u terminu od 9:00 do   14:30 sati: dio sela Đuranovića Luke

-u terminu od 12:00 do 14:30 sati: dio gradskog jezgra opštine Rožaje

-u terminu odd 7:30 do 18:00 sati: selo Bać-Donji dio sela u blizini Đžamije

 

Mojkovac

-u terminu od 9:00 do   14:00 sati: Siga, Stevanovac, Slatina, Jakovići, Jokići, Gojakovići, Osredina, Crvena lokva, Zaboj, Gostilovina, Kaludra, Bistrica, Ravnjak, Crna Poda, Dobrilovina

 

Kolašin

-u terminu od 9:00 do   14:00 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Smrčje, Rečine, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Itralkom, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Vukićevića lug, Drndari, Suva Gora, Vranještica

-u terminu od   9:00 do 18:00 sati: Andrijevo, Bogutov Do, Cerovica, Jasenova, Liješnje, Međuriječje, Ocka Gora, Mrtvo Duboko, Velje Duboko, Smolice, Trešnjica, Višnje, Bulje, Rovca, Trmanje

 

Bijelo Polje       

-u terminu od 9:00 do   15:00 sati:  Srđevac, Nedakusi, Kostići, Žiljak, Brzava, Donja Lipnica, Nikoljac

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Čokrlije, Rajkovići, Grubješići, Kičava, Mahala, Bijeli Potok, Pavino Polje, Krstače, Biokovac, Grab, Vergaševići, Kovren, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: Tomaševo, Mislići, Selakovići, Skočigorina, Drndari, Grančarevo, Ujniče, Potrk, Obod, Žaljevo, Pape, Glibavac, Čokrlije, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Pisana Jela, Barice

 

Žabljak

-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: Smrčevo brdo, Tmajevci, Meždo, Lazar, Tepačko Polje, servis Stijepović, Hotel Polar Star, Englezi, Borje, engleske vikendice,  Ninkovići, Lukšić, Šumanovac, Pošćenski kraj, Rudinovača

 

Pljevlja

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica, Hodžići

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 21/01/2021
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio