Servisne informacije za 03.april

Zbog planiranih radova na mreži, u petak 03.aprila, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica          

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Liješta, Medun, Dučići, Koći, Radan, Rašovići, Ledine, Lopari, Rozdec, Rudine, Nikmaraš, Stjepovo, Benkaj, Poprat, karaula Poprat i  repetitor Zatrijebač.

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Orah

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Pelev Brijeg

-u terminu od 8:00 do   17:00 sati: Korita

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: Staniseljići

-u terminu od 8:00 do   14:00 sati: naselje iza škole Pavle Rovinski

 

Danilovgrad      

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: Ćurilac, Grlić, Bjelousi, Šimšić, GSI, ZIP, dio Lazina,Grude, Bandići, Malenza, Đeđezi, Jabuke, Gornji i Donji Zagarač, Begovine, Zip i Kopito Petrivića (isključenja ne duža od 30.min. u navedenom periodu)

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: Povrhpoljina, Margovići i dio Gornjeg Zagarača

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Slatina

 

Cetinje

-u terminu od   8:00 do 16:00 sati: Zagrablje, Savatrans, Kasomi, Romi, Konak Muhadinovića, Očinići, Očinića Poljane i Borišići, Obzovica, Prekornica, Pačarađe, Drenov Do, Gluhi Do, Vrela, vodoizvorište Vrela, Golijani, Ugnji (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu)

-u terminu od   8:00 do 16:00 sati: Očinići, Očinića Poljane i Borišići

                                              

Plužine

-u terminu od 8:30 do   16:00 sati: Dio Crkvičkog polja, Carina (Šćepan polje), Šćepan polje, Brijeg, Paklice, Tara-Grab

 

Nikšić  

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: Rokoči

-u terminu od 9:30 do   10:00 sati: Gimnazija, Bulevar Vuka Mićunovića, Ul. Partizanski put, Ul. Krsta Kostića, dio Rastoka

-u terminu od 12:30 do 15:00 sati:Gim nazija, Bulevar Vuka Mićunovića, Ul. Partizanski put, Ul. Krsta Kostića, dio Rastoka

-u terminu od 9:00 do   9:30 sati: ul. Partizanski put, Ul. Đura Roganovića, Ul. Narodnih Partizanskih odreda, dio Rastoka

-u terminu od 10:00 do 13:00 sati:  Spila, “Zagora (Savino Brdo)”,Okolišta, Osječenica, Grahovac, Zaslap,  Nudo ,Rojevići, Zakurljaj,  Prisoje, Brana, Gornje Polje,  Podkraj, Grahovo ,Katunjani, Tospude ,Trešnjevo, Repetitor (Krotinja), Rokoči

-u terminu od 10:00 do 13:00 sati: Balosavi, Tupan, Klenak, Štrpca, Dolovi, Dubravča Do, Marina Glavica, Velimlje,  Prigradina, Montex, Podljut,

Renovac, Macavare, Miljanići, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke Donje (Bijela Vrata), Cerovačka Glavica,  (Zlatna Strana), Dubočke Gornje (Pećinovac),Krtine (Šljeme), Garevac (Baljački Do), Crni Kuk, Zanuglina, Somina Donja, Somina Gornja,.

-u terminu od 10:00 do 13:00 sati:Trafomont, Maočići, Riječani , Sušara- Miljanić”, Jasen, Podbožur, Kamensko, Smrduša, Cerovica, Raštica (Pometenik), Busak, Muževice, Lastva Donja, Lastva Gornja, Trepča,  Brankov do, Bajov do, Rudine , Ramovića do, Jabuke, Brestice, Srni do, Trubjela , Trubjela -(Vojska), Krstac, Vojin do

                                              

Ulcinj   

-u terminu od 8:00 do   15:00 saati:Repetitor Možura

-u terminu od 8:00 do   12:00 sati: Stari Grad

 

Budva  

-u terminu od 8:00 do   16:00 sati: Mažići, Lapčići, Stanišići, Brajići, Di Bar, Duletići, Pobori, Gornji Pobori, Donji Pobori i Stanjevići

 

Bar        

-u terminu od 8:00 do   13:00 sati: Limljani, Gluhi Do, Litine i pumpe vodovoda (Velje i Malo oko)

                                              

Herceg Novi     

-u terminu od 8:00 do   9:00 sati: Savina, Apartmansko naselje, Bolnica Meljine, kraći prekidi u trajanju izvođenja radova

                                              

                                              

Kolašin

-u terminu od   8:30 do 14:00 sati: Sela

-u terminu od   9:00 do 14:00 sati: Drijenak

-u terminu od   11:00 do 12:00 sati: Bašanje Brdo, Dom Zdravlja, Gorska, Industrisko, Izbjegličko, Sm Polje, Vijenac, Vodenica, Željeznička Stanica

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati:  Šljivovica

 

Bijelo Polje       

-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Prestreke

-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Mijatovo Kolo

-u terminu od 7:30 do   8:30 i od 15:00 do 16:00 sati: Kisela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje, Mojstir

-u terminu od 7:30 do   8:30 sati: Tomaševo, Mislići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo, Ujniče, Čokrlije

-u terminu od 7:30 do 16:00 sati: Potrk, Obod, Žaljevo

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: Kumanica

-u terminu od 15:00 do 16:00 sati:  Tomaševo, Mislići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo, Ujniče, Čokrlije

-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Slijepač Most

-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Pisana Jela

 

Mojkovac          

-u terminu od 9:00 do   13:00 sati: Feratovo Polje

 

                              

Berane

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: selo Kurikuće

 

Pljevlja

-u terminu od 8:00 do   14:00 sati: Otilovići

 

Žabljak

-u terminu od   8:30 do 14:00 sati: Suvodo, Karadžić, Zminica, Rudinovača, Bare Žugića, Novakovići, Merulja, Smoljan, Mandića Do, Okruglica

 

Šavnik 

-u terminu od 9:00 do   14:00 sati:  Tušinja

 

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE 

Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata od 30. marta do 04. aprila, u terminu od 07:30 do 16 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

– Nikšić – Grahovo, STS-Rokoči 1, STS-Nudo 1 i STS-Prisoje.

– Cetinje – Gluhi Do, Prekornica, Obzovica, Vrela, Ugnji, Očinići, Romi, Kuće Kasoma i Zagrablje;

– Danilovgrad – Povrhpoljina,Đuričkovići, Markovina, Gruda i Ćurilac;

– Berane – Kurikuće.

– Bijelo Polje – Glibavac, Kumanica, Potrk, Obod i Žaljevo.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 13/07/2020
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio