Servisne informacije za 06.novembar

Zbog planiranih radova na mreži, u srijeda 06. novembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 08:30 do 15 sati: Akšabanovići, Vulevići, Šipčanik, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Kuće Rakića, Dinoša, Selište, Prifte, Pikalje, Tergija, dio oko Cijevne, Stanaj Adžaj i Ljuljanovići

-u terminu od 08 do 13 sati: Mosor, Peuta,  Gornja i Donja  Vrbica, Repetitor Sjenica i dio Meduna

-u terminu od 08 do 13 sati: Dio Zlatice I Smokovac

-u terminu od 08 do 15 sati: Ul. Slavonska, Dragoljuba Milačića, Hercegnovska, Andrijevička, Danilovgradska,dio ul.  Ive Andrića, Vita Nikolića i Ludviga Kube; dio  ul. Milana Raičkovića I dio kotorske ulice, dio Kuća Rakića, dio ul. “Lješkopoljske” od  “Hemka”  prema kanalu i Berska ulica

-u terminu od 08 do 15 sati: zgrada na raskrsnici ul. “27 marta” i “Radosava Burića” (zgrada Inpeka na Zabjelu)

 

Danilovgrad

-u terminu od 08 do 15 sati: Gostilje

-u terminu od 08 do 15 sati: Suk

-u terminu od 07:30 do 17 sati: Bare Šumanovića, Šobajići, Dobro Polje I Adžin Most

 

Cetinje

– u terminu od 12 doo 17 sati (45 minutna isključenja u navedenom terminu): naselja Gipos, dio Donjeg Kraja, Ćeranići, Gnjevi Do, IV jul, dio Predgrađa, Barake, dio naselja Đura Petrovića i dio naselja Luke Ivaniševića; dio ulica Pavla Rovinskog, Omladinske, IV proleterske i Bajove , vodovodno postrojenje Sandin vrh; sela Bajice, Dubovik, Petrov Do i Milijevići; dio naselja Luke Ivaniševića, Donjeg Kraja i Aerodroma; dio ulica Mojkovačke, Omladinske, X crnogorske, Vojvode Boža, Nikole Lekića, Hercegovačke, Bajove, Njegoševe, Peka Pavlovića i dio Bulevara crnogorskih junak

 

Nikšić

– u terminu od 08:00 do 18:00 sati:  Tospude, Repetitor (Krotinja), Rokoči, Trešnjevo

-u terminu od 08:00 do 16:00: sati Dio Vidrovana, Kaptaža Vidrovan, Gornje Polje, Orah, Šipačno, Pišteta, Dubrave, Lipova Ravan, Jasenovo Polje, Praga

-u terminu od 08:00 do 18:00: veći dio Grahova

 

Ulcinj

– u terminu od 07:30-15:00 sati: Donji Kravari, Gornji Kravari, Podstegvaš, Draginje, Sukobin,Đonza

-u terminu od 10  do  12 sati: Ostros, Arbneš i Koštanjica sa okolinom

 

Herceg Novi

– u terminu od 07 do 15 sati: naselja Kameno, Žlijebi, Ubli, Mokrine, Kruševice i Vrbanj

– u terminu od 08 do 13 sati: Meljine, potrošači oko kružnog toka u Meljinama

 

Kotor

-u terminu od 09 do 12 sati: naselje Sv. Vrača, dio potrošača

-u terminu od 09 do 13 sati: naselja Markov Rt, Stoliv, Mržep

-u terminu od 09 do 15 sati: Morinj, naselja Svrčak, Gornji Morinj, Bunovići, Bakoči i Repaje

-u terminu od 09 do 14 sati: Perast, potrošači od Perasta do Orahovca, Dražin Vrt

-u terminu od 09 do 11 sati: Risan, dio potrošača oko stare fabrike Ljekobilje, Novo naselje, Monrus

 

Bijelo Polje

-u  terminu od 07:30 do 17:00: DV 10 kV Gubavač (Kisela voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje, Mojstir);

-u  terminu od 07:30 do 08:30: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana jela, Šljemena, Barice-škola, Reljin kamen, Kameno polje, Džukeljska jama);

-u  terminu od 07:30 do 17:00: Barice Škola, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Kameno polje, Šljemena, Pisana jela;

-u  terminu od 16:00 do 17:00: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana jela, Šljemena, Barice-škola, Reljin kamen, Kameno polje, Džukeljska jama);

-u  terminu od 09:00 do 14:00: Ravna Rijeka, Gevčina-Tusto, Zminac;

-u  terminu od 09:00 do 10:00: Rijeka-Ćukovac;

-u  terminu od 10:00 do 15:00: Grančarevo;

-u  terminu od 09:00 do 12:00: Kostići

 

 Mojkovac

-u  terminu od 09:00 do 14:00: DV 10 kV Biogradsko jezero (Podbišće, Ćetkovići, Donje selo, Pejovići, Gornje polje, Feratovo polje, Kovijanići, Gacka, Štitarica, Kraljevo kolo, Baza Štitarica, Jezero);

 

Kolašin

-u  terminu od 10:00 do 13:00: Zbog remonta opreme u TS 35/10 kV Drijenak povremeno (u trajanju ne većem od sat vremena) će bez napajanja ostajati teritorija opštine Kolašin;

-u  terminu od 09:00 do 17:00: DV 10 kV Skrbuša (Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Skrbuša, Bijeli potok, Planinica, Padež, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekić, Sunga, Vranještica, Suva gora, Bare Kraljske, Vukićevića lug, Drndari);

-u  terminu od 10:00 do 15:00: DV 10 kV Rovca (Jasenova, Ocka gora, Cerovica, Liješnje, Duboko, Međuriječje, Gornja Rovca).

-u  terminu od 08:00 do 16:00: Donje Lipovo;

 

Berane

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Tmušiće i planinski prevoj Lokve

 

Andrijevica

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Slatina

-u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Oblo Brdo

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Gnjili Potok

-u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Zoriće

 

Rožaje

-u terminu od 09 do 14:30 sati: gornji dio naselja Banđžovo Brdo

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Bašča

 

Plav

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Pepiće

 

Pljevlja

– u terminu od 08:00-17:00 sati: Krupice, Rzav, Odžak, Dolovi, Vrulja

 

 

Žabljak

– u terminu od 08:00 – 17:00 sati: Uskoci

 

 

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE

 

Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata, u terminu od 07:30 do 17 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Danilovgrad (od 04.11. do 09.11.)

Srijeda: Pješivački Do, Ržišta i Frutak;

Petak: Kujava, Bogmili, Zagorak, Tunjevo, Adžin Most i Dobro Polje;

 

Berane (od 04.11. do 09.11.)

Ponedeljak, utorak i petak: Praćevac i vodozahvat Praćevac, Lubnice, Bastahe, Kurikuće, Vuča, Jelovica, Glavaca, Crni Vrh, Veliđe i Dolac;

Srijeda i četvrtak: Lužac, Buče i kratkotrajna isključenja, Banjevca, Jugovina, Vinicke, Navotine, Rijeke Marsenića, Gradine, Lukinog Vira, Trepče i Šekulara;

 

Nikšić (od 04.11. do 08.11.)

Ponedjeljak: Zaslap i Nudo;

Utorak: Donja Zagora, Zakurljaj i Prisoje;

Srijeda: Katunjanin, Grahovo – Hotel, Tospude, Trešnjevo, Repetitor i Rokoči;

Četvrtak – Rokoči;

Petak: Tospude, Trešnjevo, Repetitor i Rokoči.

 

Šavnik (od 04.11. do 09.11.)

Ponedeljak: Rudo Polje, Dubrovsko i Gornje Polje;

Utorak: Duži, Kutnja Njiva, Komarnica i Kozarica;

Srijeda: Prekornjača, Pošćenje i Petnjica;

Četvrtak: Gradac i Mokro;

Petak: Bijela, Miloševići i Kruševice.

 

Bijelo Polje (od 04.11. do 09.11.)

– Strojtanica, Kisjela Voda, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Oluja, Donja, Unevina Nova, Metanjac, Kanje, Dobrinje, Mioče, Dobro Brdo, Dobrakovo, Rodijelja, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Kok, Hasanbegovići, Bistrica, Dolac, Mojstir, Šolje, Jablanovo i Požeginja;

– Barice.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

 

NOVA BROJILA

Nova elektronska brojila od ponedeljka 04. novembra do petka 08. novembra, biće ugrađivana na sljedećim lokacijama:

 

Danilovgrad 04.11. – 08.11.

– Adžin Most

– Dobro Polje

– Bare Šumanovića

– Kula Vinići

– Rova

– Šobajići

– Veleta

– Kujava

 

U toku radova na ugradnji novih brojila, objekti u kojima se vrši ugradnja će biti bez napajanja električnom energijom od 08 do 18 sati. Detaljnije informacije o terminu izvođenja radova potrošači mogu dobiti i od ekipa na terenu.

 

  • 05/12/2019
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio