Servisne informacije za 08. jun

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 08. jun, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Tološa – dio ul. Boška Buhe, Trebinjske, Kninske, Bjelopoljske, Tivatske, Budvanske i Ptikalj.

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Jama Žarića.

 

Cetinje

– u terminu od 08 do 16 sati: Grab.

 

Nikšić

– u terminu od 07:30 do 17 sati: Drenoštica, Vitasojevići.

– u terminu od 08 do 18 sati: Tupan, Klenak.

– u terminu od 08:30 do 15:30 sati: Vraćenovići.

– u terminu od 10 do 12 sati: Neckom.

 

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Goransko Šume.

– u terminu od 08:15 do 15:30 sati: Goransko Okrajci.

 

Bar

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Besa, Gornji Murići, Donji Murići, Pinčići, Gornji Šestani, Đuravci, Marstijepovići, Krnjice, Donja Seoca, Raduš, Gornja Seoca, Godinje.

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 15 sati: Dio starog grada kod hotela Palata Venezia, Repetitor Pinješ, dio naselja Pinješ.

 

Budva

– u terminu od 09:30 do 16 sati – Velji Vinogradi (naizmjenična isključenja u trajanju do 30 minuta u navedenom terminu);

– u terminu od 09:30 do 16 sati: dio naselja Babilonija, naselje u blizini crkve Sv. Petka, dio naselja Maini,  Žrtava fašizma br: 112, 114 i  116 (naizmjenična isključenja u trajanju do 30 minuta u navedenom terminu).

 

Kotor

– u terminu od 09 do 13 sati: Dobrota, Palata Tripković i potrošači u blizini, Nalježići, Dub, Pelinovo, Odže, Mirac, Koložun, Pelinksa rudina, Pipoljevac.

 

Tivat

– u terminu od 08 do 10 sati: Krašići početa naselja, ulice Pionirska, Beogradska, Fruškogorska, Sremska, Grmečka, Novosadska, Budino sokače, Orkanski visovi, stari Krašići.

 

Herceg Novi

– u terminu od 08 do 17 sati: Kamenari i Đurići.

 

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Jošanica.

 

Berane

– u terminu od 08 do 10 sati: Petnjik,Dapsići,Tmušiće,Batuni,Ranč,Mršina Bara,Planinski prevoj Lokve,Donja Rženica,Zagorje,Kaludra,Rovca i Lisijevo Polje.

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Budimlja,Mašte i dio sela Goražde, dio Šekulara i Bubanja.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 09 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi, Rasovo, Loznice, Obrov, Strojtanica, Bogaz, Boljanina, Vlah, Pex-Impex, Zminac, Repetitor ‘Kurilo’.

– u terminu od 08 do 13 sati: Kanje.

– u terminu od 08 do 18 sati: Slijepač Most 2, Pali, Mijatovo Kolo, Mijatovo kolo-Željeznička stanica, Jabučina, Gevčina, Tusto, Okladi, Bogaz, Boljanina, Vlah, Pex-Impex, Zminac, Repetitor ‘Kurilo’.

– u terminu od 09 do 12 sati: Tomaševo.

– u terminu od 12 do 15 sati: Žaljevo.

– u terminu od 17 do 18 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi, Rasovo, Loznice, Obrov, Strojtanica, Bogaz, Boljanina, Vlah, Pex-Impex, Zminac, Repetitor ‘Kurilo’.

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Vozarine.

– u terminu od 09 do 10 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Italkom, Drcka, Đekići, Sunga, mHE, Suva Gora, Vraneštica, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari.

– u terminu od 09 do 16 sati: Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Mujića Rečine.

– u terminu od 15 do 16 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Italkom, Drcka, Đekići, Sunga, mHE, Suva Gora, Vraneštica, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari.

 

Mojkovac

– u terminu od 10 do 14 sati: Babića Polje, Čuklin, Kooperacija, Donja Polja, Krasića Strana, Javorje, Ckara.

 

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Babino Polje.

 

Pljevlja

– u terminu od 09 do 15 sati: Male Krće.

– u terminu od 09 do 17 sati: Potoci, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Lijeska, Podkrajci, Kordovina, Maoče.

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio Seošnice.

 

Žabljak

– u terminu od 08 do 17 sati: Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora, Tepca.

 

Šavnik

– u terminu od 08 do 17 sati: Štičije, Seoca, Strug, Malinsko, Manastir Podmalinsko, Sirovac, Krnja Jela, Bare.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 03/08/2021
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio