Servisne informacije za 17.jun

 

Zbog planiranih radova na mreži,  u četvrtak 17. juna, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica          

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: područje Lješanske nahije – Barutana, Liješnje, Goljemadi, Begova Glavica, Pelinovo, Bigor, Brežine, Staniseljići, Parci, Gradac, Buronje, Zagora, Progonovići, Ćetetići, Lipe, Orasi, Krusi, Popratnica, Drazevina Kornet, Podstrana, Gornji Kokoti, Beri, Šteke, Ledo, Vuk petrol, Grbavci, Lekići, Donji Kokota i  Mont Karton

 

-u terminu od 9:00 do 19:00 sati: Lijeva Rijeka, Veruše, Opasanica, Mokra (kratka isključenja u navedenom periodu)

-u terminu od 9:00 do 19:00 sati: Brskut, Grbi Do, Kraljevac i Dubaja

-u terminu od 10:00 do 11:00 sati: Dom zdravlja Golubovci i dio oko njega, Bijelo Polje, Beglaci, Šušunja, Bistrice, Kurilo,  Ponari, Vukovci, Berislavci, Plavnica, željeznička stanica Zeta, TS Reg.vodovod i Vranjina

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio ul. Nikole Tesle, ul. Ludviga Kube, Rovačka ulica i ul. Petra Miljanića

 

Danilovgrad      

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Lalevići, Bogićevići, Frutak, Ržišta, Do Pješivački, Viš, Glava Zete, Kujava, Bogmili, Tunjevo, Zagorak, Dobro Polje, Adžin Most, Veleta, Donji Rsojevići, Mosori, Vinići, Rova, Brijestovo, Sretnja, Bare Šumanovića, Šobaići, Mijokusovići, Boronjina, Mandići, Kupinovo , Motel Sokolina, Malenza, Bregovi Mijovića

 

Cetinje 

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: ul. Sava Burića, Bore Stankovića, dio ul. Vojvode Mirka Petrovića, Vojdode Boža, dio ul. Sima Matavulja, X crnogorske, Hercegovačke i Baja Pivljanina, dio grada oko autobuske stanice-ul. Grahovska, Ivanbegova, Obilića Poljane, Bogišin krš i dio Donjeg Kraja

 

Plužine 

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Gornji Unač

 

Nikšić

-u terminu od 8:30 do 15:00 sati: Vraćenovići, Koravlica, Jabukovac, Granični prelaz, Podvrš, Vraćenovići, Pilatovci, Obljaj, Vučji Do, Rvana Gora, Bratogošt, Bjelice, Vrbice, Crkvice, Ubla

 

Ulcinj   

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Repetitor Možura

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: Liman

 

Tivat     

-u terminu od 8:00 do 10:00 sati: Gornji Kalimanj, dio Kalimanja iznad magistrale prema Tivtu

 

Herceg Novi      

-u terminu od 12:00 do 13:00 sati: korisnici od skretanju za Kumbor donji put,do Hotela Xanadu: do

-u terminu od 8:00 do 9:00 i od 18:00 do 19:00 sati: Kumbor, Đenovići i Baošići i dio Bjele prema Bašićima, kraći prekidi u napajanju

 

Kotor    

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Ledenice, Grkavac

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Markov RT, Stoliv, Nekadašnji centar Vrmac, kratkotrajni prekidi

                                                                                         

Žabljak

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora, Tepca, Milović, Razvršje, Leković, Usijek, Kovačević, Bojbaša, ruske vikendice u Motičkom Gaju, Motički Gaj, Motički Gaj Šarović, Stijepović CHF, restoran Izvor, Virak, Smrčevo Brdo, Javorje, Pošćenski Kraj, Pašina Voda, Kovčica, Vukodo, Kujundžić, Provalija, Vrtoč Polje, Bukovica, Borovac

 

Šavnik  

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Godijelja

 

Pljevlja

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Rađevići i Mironići

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Repetitor Gradac, Crno Brdo, Glisnica, Jakupov Grob, Boljanići, Jezero, Kovač, Zorlovići, Potkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli, Milakovci, Pliješ, Repetitor Vraca, Skenderovina, Đakovići, Babino Brdo, Prisoje, Metaljka – moguća kratka isključenja na početku i završetku radova

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Lijeska, Podkrajci, Kordovina, Maoče, Ul. Prijepoljska, naselje iza Pošte

-u terminu od 9:00 do 11:00 sati: Crljenice

                                            

Bijelo Polje

-u terminu od 9:00 do 18:00 sati: Kovren, Bijeli Potok

-u terminu od 8:00 do 11:00 sati: Rodijelja

-u terminu od 15:00 do 19:00 sati: Stožer (korisnici koji se napajaju sa prve trafostanice na Stožeru)

-u terminu od 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 17:00  sati: Kisela Voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Oluja, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Dobrakovo, Granični Prelaz, Kumanica, Kanje, Milovo, Dobro Brdo, Mioče, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Mirojevići, Hasanbegovići, Boturići, Bistrica, Dolac, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja

-u terminu od 17:00 do 18:00 sati: Rasovo, Loznice, Obrov, Strojtanica, Bogaz, Vlah, Boljanina, Pex Impex, Repetitor ‘Kurilo’, Zminac

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Žiljak, Mirojevići, Hasanbegovići, Boturići, Bistrica, Dolac, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja

-u terminu od 8:00 do 9:00 i od 17:00 do 18:00 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi

-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: Slijepač Most 2, Pali, Mijatovo Kolo, Mijatovo kolo-Željeznička stanica, Jabučina, Gevčina, Tusto, Okladi

-u terminu od 8:00 do 9:00 sati: Rasovo, Loznice, Obrov, Strojtanica, Bogaz, Vlah, Boljanina, Pex Impex, Repetitor ‘Kurilo’, Zminac

-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: Bogaz, Vlah, Boljanina, Pex Impex, Repetitor ‘Kurilo’, Zminac

-u terminu od 9:00 do 18:00 sati: Barice – Škola

 

Mojkovac          

-u terminu od 10:00 do 13:00 sati: Lepenac

 

Kolašin 

-u terminu od 8:00 do 9:00 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Italkom, Drcka, Đekići, Sunga, mHE, Suva Gora, Vraneštica, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Mujića Rečine

-u terminu od 15:00 do 16:00 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Italkom, Drcka, Đekići, Sunga, mHE, Suva Gora, Vraneštica, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela

 

Rožaje  

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: dio sela Kačapore, dio sela Kurbadovići, dio sela Bać, Murići, Pripeč, Malindubrava, Vuča, Crnča, Dračenovac. Granit Mont separacija

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Ćosovica

 

Berane 

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Budimlja,Mašte i dio sela Goražde

  • 03/08/2021
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio