Servisne informacije za 20.mart

Zbog planiranih radova na mreži, u petak 20. marta, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica          

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Dušići, Kodra, Sukuruć, Lekovići, Vladne, Vranj i Dubrava

 

Danilovgrad      

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: Ćurilac, Grlić, Bjelousi, Šimšić, Kopito Petrovića, GSI, ZIP, dio Lazina, Tomaševići , Begovine,Grude, Povrhpoljina, Markovina i Donji i Gornji Zagarač (isključenja ne duža od 30.min. u navedenom periodu)

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: Malenza, Đeđezi i Bandići

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Kopilje

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Vučji Studenac

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Slatina

 

Cetinje

-u terminu od 8:00 do   16:00 sati: Obzovica, Prekornica, Pačarađe, Drenov Do, Gluhi Do, Vrela, vodoizvorište Vrela, Golijani, Ugnji, Zagrablje, Savatrans, Kasomi, Romi, Konak Muhadinovića, Očinići, Očinića Poljane i Borišići

-u terminu od   8:00 do 16:00 sati: Šinđon, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši, Žabljak Crnojevića, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda

                                                                                             

                                              

Plužine               

-u terminu od 8:15 do   16:00 sati: Stolac, Smriječno, Muratovica, Zabrđe, Korlati, Kovači, Orah, Lisina, Miloševići, Suvodo, Brljevo, Stabna, Jasen, Stubica, Zukva, Krivodo, Miletići, Ravno

 

Nikšić  

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: Rokoči

-u terminu od 7:45 do   16:00 sati: Nudo

-u terminu od 7:40 do   16:00 sati: Osječenica

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Norin

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Bršno

-u terminu od 15:00 do 19:00 sati: MB Javorak

 

Ulcinj   

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: Mavrijan, Ulcinjske Krute, Kruče, Kruče Uvala i Kruče Hije

-u terminu od 7:30 do   18:00 sati: Vladimirske Krute

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: Zejnelovići, Donji Kosići, Bojke, Gornji Kosići i Mide

 

Budva  

-u terminu od 10:00 do 12:00 sati:dio naselja Kuljače

 

Bar        

-u terminu od 8:00 do   16:00 sati: korisnici Limljani, Gluhi Do, Litine i Vodovod

                                              

Tivat     

-u terminu od 03:30 do 07:00 sati: Vrijes, Gradiošnica, područje oko Aerodroma Tivat, Industrijska zona Račica, Obala Đuraševića, Đuraševići, Krtoli, Radovići, Gošići, Krašići, Turistički kompleks Luštica Development, kompleks PortoMontenegro., Tivat – centar, Seljanovo, Mažina i Lepetane.

-u terminu od 8:00 do   10:00 sati: Kalimanj-područje ispod stare škole

 

Herceg Novi     

-u terminu od 8:00 do   9:00 sati: Bijela -Od Djecijeg doma do centra Bijela, Grabi i Norveško naselje –Baošići

-u terminu od 9:00 do   14:00 sati: Poluostrvo Luštica, Mendegaje

 

Kotor   

 
-u terminu od 03:30 do 07:00 sati: Kavač, Troica, Industrijska zona, fabrika Daido Metal Kotor, Radanovići, Gornji i Donji Grbalj

-u terminu od 7:30 do   17:00 sati: Krivošije, Dragalj

-u terminu od 10:00 do 13:00 sati: Grbalj- Lastva Grbaljska, Glavatske kućice, Kovačko polje, Gorovići, Bratešići, Glavatičići, Kovači, Višnjeva, Zagora, Krimovice

-u terminu od 9:00 do   14:00 sati: Prčanj- Šarena Gomila

                                              

Bijelo Polje       

-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Slijepač most

-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Pavino Polje

-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Rasovo

-u terminu od 7:30 do   8:30 i od 16:00 do 17:00 sati: Kisela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje, Mojstir

-u terminu od 7:30 do   17:00 sati: Potrk

-u terminu od 7:30 do   17:00 sati: Obod

-u terminu od 7:30 do   17:00 sati: Dobrakovo, Granični prelaz, Kumanica

-u terminu od 7:30 do   17:00 sati: Žaljevo

-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Pisana jela

-u terminu od 10:00 do 16:00 sati:  Prestreke

-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Pripčići

-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Mijatovo kolo

 

Kolašin

-u terminu od   10:00 do 16:00 sati: Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova ravan, Podi, Ulica, Smira, Drijen, Sreteška gora, Uljari, Sela

                                              

Mojkovac          

-u terminu od 9:00 do   15:00 sati: Sukcesivno isključivanje NN izvoda TS Kula 1

                                              

Andrijevica       

-u terminu od 9:00 do   14:30 sati: dio sela Gračanica

-u terminu od 9:00 do   14:30 sati: dio sela Gračanica

 

 Plav     

-u terminu od 9:00 do   14:30 sati: dio sela G.Ržanica

 

Berane

-u terminu od 9:00 do   14:30 sati:selo Rovca

-u terminu od 7:30 do   17:00 sati: Kurikuće                                      

                                                                                                                                            

Pljevlja

-u terminu od 9:00 do   14:00 sati: Otilovići

 

Žabljak

-u terminu od 9:00 do   15:00 saati: Dobra Sela, Mljetičak, Slatina, Timar

                                              

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

 

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE

 

Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata, u terminu od 07:30 do 17 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Cetinje

– 16.03. – 21.03. – Gluhi Do, Prekornica, Obzovica, Vrela,Ugnji, Očinići ,Romi, Kuće Kasoma, Zagrablje.

Danilovgrad

– 16.03. – 21.03. – Gruda,Malenza, Braćani,Povrhpoljina,Đuričkovići, Markovina.

Berane

– 16.03. – 21.03. – Kurikuće.

Kotor

– 16.03., 18.03. i 20.03 – Krivošije, MBTS Risan 3 Mala, STS Ledenice, MBTS Kamenolom Knezlaz, STS Knezlaz, STS Unijerina, STS Zvećava, STS Jelov Do, STS Malov Do, STS Dragalj 1, STS Dragalj 2 i STS Dragalj 3.

Ulcinj

– 16.03. – 21.03. – Zejnelovići, Kosići, Mide, Bojke, Bratica, Mavrijan, Salč, Šišani, Krute, Kruče.

Nikšić

– 16.03. – 20.03. – Grahovo, STS-Rokoci 2, STS-Trešnjevo, STS-Osječenica i STS-Nudo 2.

Bijelo Polje

– 16.03. – 20.03. – Franca Ušanovići,Rodijelja, Pećarska,Ziljak,Boturici, Mirojevici,Koke Hasanbegovića,Bistrica,Bistrica Nova,Dolac,Mojstir Donji,Mojstir Dornji,Šolje,Jablanovo,Požeginja, Ts-Z Gubavac,Oluja,Euro Petrol, Lukoil,Sutivan Skola, Orahovica Donja, Orahovica Donja,Dobrinje2, Dobrinje1,Kanje,Dobro Brdo ,Mioče, Dobrakovo, Granični Prelaz, Gostun,Metanjac,Unevina Nova,Unevina Stara i Pećarska.

NOVA BROJILA

Zbog planiranih radova na ugradnji novih brojila, u terminu od 8 do 16 sati bez napajanja će biti:

Bar

– 17.02 i 18.02. – Bulevar Revolucije, Bartula, Poda, Maruškovo, Pod Glavicom.

 

Ulcinj

– 16.03. – 18.03. – Vladimir (Krute)

– 18.03. – 20.03. – Vladimir (G. Mide, D. Kosić)

– 19.03. – 20.03. – Vladimir (Bojke)

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 28/05/2020
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio