Servisne informacije za 21. decembar

Zbog planiranih radova na mreži,  u ponedeljak 21. decembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 09 do 17 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Mokra, Bukumirsko jezero, Brskut, Opasanica, Uvač, Ljevorečke Tuzi, Han Garančića, Dubirog Veruša, Pilana Veruša i Pajkov Vir;

– u terminu od 08 do 16 sati: dio Tološa (Ceklinska ulica,  dio ul. Marka Rašovića, Vlada Raičevića i Boška Buhe) i dio Bioča;

– u terminu od 08 do 16 sati: dio ul. Lješkopoljske,  Bora Tamidžića, Rista Ratkovića, Pavla Mijovića, Zlate Raičevića, Vojina Popovića Španca, Filipa Radičevića i Arhonta Petra;

– u terminu od 10 do 12 sati – dio ul. Vaka Đurovića (zgrade kod gimnazije).

 

Danilovgrad

– u terminu od 09 do 13 sati: Novo Selo, dio Livada Bandića, dio Lužnice, Ćafa, Baloče, Oraovica, Crvena Paprat, Podkuk, Vučiji Studenac, Frijeska, Rupice Komanske, Lasko Rele, Dolovi Komanski i Mokanje;

– u terminu od 08 do 15 sati – Dobri Do.

 

Cetinje

– u terminu od 09 do 14 sati – dio Njeguša;

– u terminu od 08 do 15 sati: Donji Kraj, Lješev Stup, Prediš, Pejovići, Proseni Do, Lipa, Dugi Do,  Ržani Do, Grab, Zaljut, Bata, Jasen, Musta Rupa, Izvori, Tisovac i Kobilji Do.

 

Tuzi

– u terminu od 08 do 16 sati: Gornje i Donje Drume, Ramza Ćaf, Spinja, Vitoja, Božaj, Kremza i granični prelaz Božaj (kratkotrajni prekidi u napajanju u navedenom terminu);

– u terminu od 08 do 16 sati: Skorać, Arza, Barlaj, Karaula Jagoda, Helnica, Traboin i Nabom.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 13 sati – Jasenovo Polje;

– u terminu od 11 do 15 sati – Orah Nikšićki;

– u terminu od 08 do 15 sati – Pilatovci;

– u terminu od 08 do 17 sati – Bijelovića Pilana,  Bijelovića Selo, Podljut, Renovac,  Macavare, Miljanići, Čista Vlaka, Prijeka Ljut,  Dubočke  Cerovačka Glavica- Zlatna Strana, Krtine – Šlljeme,  Garevac- Baljački Do, Crni Kuk,  Zanuglina i Somina.

 

Ulcinj

– u terminu od 07 do 17 sati: Solanski put, Kodre i dio Ulcinjskog polja;

– u terminu od 07 do 17 sati – Kodre u blizini trafostanice 110kV “ULCINJ” i kompletno područje Vladimira sa okolnim selima;

– u terminu od 08 do 14:30 sati – dio naselja Kodre kod servisa Milenijum, kao i dio naselja Pristanpotok prema Belavisti;

– u terminu od 08 do 15 sati – dio naselja od Auto – kampa Tomi prema plaži Majami.

 

Bar

– u terminu od 08 do 14 sati – naselje Vitići;

– u terminu od 08:30 do 14 sati – Biserna Obala.

 

Budva

– u terminu od 08 do 11 sati – naselje Prijevor i Seoce.

 

Kotor

– u terminu od 09 do 11 sati: Stari grad, Katedrala Sv. Tripuna i dio grada od Katedrale do Gurdića (povremeni prekidi u napajanju u navedenom terminu);

– u terminu od 09 do 10 sati: Lastva Grabaljska, Čeren i Prokosi.

 

Pljevlja

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Repetitor “Gradac”, Crno Brdo, Glisnica, Rađevići i Mironići (moguća kratkotrajna isključenja u navedenom terminu);

– u terminu od 07:30 do 18 sati : Metaljka, Prisoje, Babino Brdo, Đakovići, Repetitor Vraca, Skenderovina, Milakovci, Pliješ, Boljanići,  Jakupov Grob, Jezero, Kovač, Zorlovići, Podkovač, Savine Vode, Rajišići i Đuli;

– u terminu od 08 do 16 sati: Bjeloševina, Strahov Do, Puzići, Plakali i Prehari.

 

Berane

– u terminu od 09:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje;

– u terminu od 08:30 do 14:30 – dio sela Dapsiće;

– u terminu od 08 do 15 sati: Beranselo, Dolac, Lužac, Buče, Vinicka, Trepča, Šekular, Rijeka Marsenića, Lubnice, Jelovica, Kurikuće, Glavaca, Vuča, kao i korisnici koji se napajaju sa trafostanice “Lužac” (kratkotrajni prekidi u napajanju u navedenom terminu);

– u terminu od 01 do 05 sati – kompletno područje opštine Berane.

 

Petnjica

– u terminu od 07 do 17 sati: Petnjica, Godočelje, Lagatori, Đuđ, Murovac, Javorovo, Radmanci, Lješnica, Tucanje, Orahovo, Vrševo, Bor, Savin Bor, Ponor, Dobrodole, Vrsaljke, Dašča Rijeka i Kruščica;

– u terminu od 01 do 05 sati – kompletno područje opštine Petnjica;

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – dio sela Lagatori i dio sela Vrbica.

 

Plav

– u terminu od 09 do 12:30 sati – dio sela Brezojevice;

– u terminu od 12:30 do 14:30 sati – dio sela Rženica.

 

Gusinje

– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Kruševo.

 

Rožaje

– u terminu od 01 do 05 sati – kompletno područje opštine Rožaje;

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – dio sela Bralići.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 15 sati – Nikoljac (dio naselja od sportske hale do kapele);

– u terminu od 09 do 15 sati: Grančarevo, Bijeli Potok, Rijeka-Ćukovac, Lozna, Loznice, Boljanina, Sutivan-škola i Kneževići.

 

Kolašin

– u terminu od 07:30 do 08:30 i od 17 do 18 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići i Ljevišta;

– u terminu od 07:30 do 18 sati – Zakrilje i Osreci;

– u terminu od 09 do 15 sati: Ociba, Benzinska pumpa, Lugovi, Vladoš, Pčinja, Crkvina, Žirci i Moračka Bistrica;

– u terminu od 09 do 14 sati – Đuđevina.

 

Mojkovac

– u terminu od 10 do 13 sati – Kaludra;

– u terminu od 09 do 14 sati – Babića Polje.

  • 03/08/5200
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio