Servisne informacije za 27. januar

                                      Obavještenje o planiranim prekidima za 27. januar

 

Zbog planiranih radova na mreži,  u ponedeljk 27. januara,  bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 09 do 11 sati: Gornji Kokoti, Šteke, dio Farmaka i Beri;

– u terminu od 09 do 09:30 sati – Farmaci;

– u terminu od 08 do 15 sati: dio ul. 4. jula, dio ulica Bracana Bracanovića,  Bulevara Srđana Aleksića i Dom zdravlja – Nova Varoš;

– u terminu od 08 do 15 sati – Pelev Brijeg i Parci;

– u terminu od 09 do 15 sati – dio Doljana;

– u terminu od 09 do 10 sati; zgrada Urban bistroa, ul. Svetlane Kane Radević i Tržni centar „Bazar“;

– u terminu od 10:15 do 11:30 sati – Sportski centar „Morača“;

– u terminu od 11:45 do 13 sati   – bazeni SC „Morača“;

– u terminu od 13:30 do 14:30 sati – stara zgrada vlade na Bulevaru Jovana Tomaševića;

– u terminu od 14:45 do 16 sati – zgrada Uprave policije u ul. Svetozara Markovića;

– u terminu od 10:30 do 11:30 sati – Aroma u Donjoj Gorici;

– u terminu od 12 do 13 sati – Saborni hram Hristovog Vaskrsenja;

– u terminu od 13:30 do 14:30 sati – bivša simpova zgrada u Moskovskoj ulici;

– u terminu od 15 do 16 sati – zgrada Maše na Bul. Svetog Petra Cetinjskog i zgrada Inpeka u ul. Ivana Vujoševića;

– u terminu od 08 do 15 sati – dio Malog brda iznad OŠ „Sutjeska“ i dio Vrela;

– u terminu od 09 do 12 sati – zgrada ispod brda Ljubović u ul. 27.marta.

 

Danilovgrad

– u terminu od 07:30 do 17 sati: Bogićevići, Frutak, Ržišta, Do Pješivački, Repetitor Kurilo,  Bare Šumanovića, Šobajići, Valeta, Donji i Gornji Rsojevići,  Vinići, Mosori, Sretnja, Brijestova, Rova, Slap Zete,Viš, Kujava, Zagorak, Bogmili, Tunjevo, Dobro Polje i Adžin Most (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu);

– u terminu od 07:30 do 17:00 sati: Mijokusovići, Kupinovo, motel „Sokoline“, Boronjina, Mandići, Ostrog i Ržišta;

– u terminu od 08 do 15 sati – dio Lazina oko spomenika i Bandići.

 

Cetinje

– u terminu od 08 do 17 sati: Zagrablje, Romi i Kasomi (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu);

– u terminu od 08 do 17 sati: Obzovica, Prekornica, Pačarađe, Drenov Do, Ugnji, Golijan, Gluhi Do, Vrela, vodoizvorište – Vrela, Golijani, Ugnji, Očinići, Borišići i Očinića Poljane;

– u terminu od 08 do 16 sati: Šinđon, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši, Žabljak Crnojevića, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda.

 

Nikšić

– u terminu od 07:30 do 17 sati – Spila i Tospude;

– u terminu od 07:45 do 17 sati – Prisoja;

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Dragove Luke, Durmitorska, Hajdučka i Tovićka ulica;

– u terminu od 08 do 16 sati: Pišteta, Dubrave, Jasenovo polje, Lipova Ravan, Praga i Norin.

 

Ulcinj

– u terminu od 07:30 do 15 sati – Đonza i Draginje;

– u terminu od 08 do 11 sati: Đonza, Sukobin, Draginje, Donji Kravari, Gornji Kravari i Podstegvaš.

 

Kotor

– u terminu od 09 do 12 sati – Stoliv  (naselje od Trojstva do šanka Oskar);

– u terminu od 09 do 13 sati – Dobrota (od crkve Sv. Matija do konobe “Portun”, dio iznad magistrale oko Psihijatriska bolnica).

 

Herceg Novi

– u terminu od 08 do 15 sati: Kameno, Stanovčići, Mandići, Vrbanj (početak i kraj naselja);

– u terminu od 10 do 11 sati: Mojdež, Ratiševina i dio Sutorine.

 

Pljevlja

– u terminu od 09 do 14 sati – Gotovuša.

 

Petnjica

– u terminu od 09:30 do 14:30 sati – Kalica i dio sela Lagatori.

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Sinanovića Luke.

 

Andrijevica

– u terminu od 09:30 do 14:30 sati – Cecuni.

 

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati – Hakanje.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 07:30 do 08:30 i od 16 do 17 sati: Kisela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje i Mojstir;

– u terminu od 07:30 do 17 sati: Dubrave, Kukulje, Sela i Livadice;

– u terminu od 07:30 do 08:30 i od 16 do 17 sati: Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena, Barice Škola, Reljin Kamen, Kameno Polje, Džukeljska Jama;

– u terminu od 07:30 do 17 sati: Barice, Šljemena i Pisana Jela;

– u terminu od 10 do 16 sati: Žiljak, Rasovo-Rastoka, Medanovići, Kruševo i Rakonje;

– u terminu od 09 do 16 sati – Nedakusi.

 

Mojkovac

– u terminu od 09 do 14 sati – Žari (Mačkate).

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati – Bare Moračke;

– u terminu od 09 do 16 sati – Bakovići, Radigojno, Trebaljevo, Sjerogošte, Rogobore, Ilinčić i Fabrika vode „Suza“.

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE

 

Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata, u terminu od 08 do 18 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Danilovgrad 27. januar – 01. februar

– Ržišta, Pješivački Do, repetitor „Kurilo“, Frutak, Zagorak, Tunjevo, Adžin Most, Dobro Polje, Donji Rsojevići, Mosori, Vinići, Rova, Brijestovo, Sretnja, Bare Šumanovića, Šobaići, Kupinovo, Motel „Sokoline“, Boronjina, Mandići, Mijokusovići.

Bijelo Polje 27. januar – 01. februar

– Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Donja i Gornja Orahovica, Kanje, Dobrinje, Mioče, Dobro Brdo, Rodijelja i Pećarska;

– Barice.

Cetinje 27. januar – 01. februar

– Gluhi Do, Prekornica, Obzovica, Vrela, Ugnji i Očinići.

Berane 27. januar – 31. januar

– Kurikuće i Trepča.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

 

 

                                                                                              Služba za korporativne kominikacije – CEDIS

  • 01/10/2020
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio