Servisne informacije za 08. i 09. jul

 

PONEDELJAK

 

 

Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 08. jula, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Liješta, Dučići, Koći, Radan, Medun, Rašovići, Ljuari, Ledine, Lopari, Roždec, Rudine, Nikmaraš, Stijepovo, Karaula Cijevna, granični prelaz Cijevna, Repetitor Zatrijebač, Benkaj, Poprat i Karaula Poprat, Raći, Ubalac, Momče, Kržanja, Ptikalj, Lokve, Brezovice, Stravče i Kastrat, Kami, Petrovići, dio Brskuta.

– u terminu od 08:30 do 13 sati: Dio Konika – naselje oko dječijeg vrtića, dio ulica: Mojkovačke, Franca Prešerna, Prištinske, Zagrebačke, Matije Gupca, Aleksandra Puškina, Žrtava fašizma i Spasoja Raspopovića.

 

Zeta

– u terminu od 09 do 15 sati: dio Balabana, dio Golubovaca oko crkve, Rog Livade, dio Trešnjice, Gostilj i Studenac.

 

Danilovgrad

– u terminu od 07 do 15 sati: Suk, Osredina.

– u terminu od 09 do 17 sati: Crna Gora Cop u Grliću, gimnazija Danilovgrad, dio Glavice, naselje iza hotela Perjanik, Zagreda, dio Grlića, Filendar, preduzeća u Ćuriocu: Okov i naselje oko njega, Vuković, Voštar, Stefani 91, Đurović i naselje oko njega, Garmin, Ramini, Montenomaks, Fru Monte, Velje Polje, Orašje, Oraška Jama, Sladojevo Kopito, dio Ćurioca i dio Orje Luke (kratkotrajno isključenje)

– u terminu od 09 do 17 sati: Kasarna Danilovgrad.

 

Cetinje

– u terminu od 08 do 15 sati: Lastva Čevska.

 

Podgorica/Tuzi

– u terminu od 08 do 17 sati: Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gurec, Kuće Rakića, naselje oko groblja, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Dinoša, Planinica, Ljuljanovići, Stanaj Adžaj, Trgaja, dio oko Cijevne, Pikalje, Prifte i Selište.

 

Tuzi

– u terminu od 08:30 do 14 sati: Dio Karabuškog Polja uz magistralu, venzinska pumpa Radon Petrol.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Vrzipov Do, Baljački Do, Krtine, Šljeme.

– u terminu od 09 do 17 sati: Komplet Župa Nikšićka, Seoca, Rudnici boksita, Kuta, Vasiljevići, Bjeloševina, Dučice, Morakovo, Dolovi Dučićki, Zabran Kralja Nikole, Vodovod Morakovo.

 

Plužine

– u terminu od 08 do 18 sati: Crkvičko Polje, Kolo, Jerinići, Bojati i Kneževići.

 

Bar

– u terminu od 09 do 10 sati: Potrošači na području Belvedera, dio potrošača na području Utjehe.

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 11 sati: Ćurke, Sutjel.

– u terminu od 10 do 13 sati: dio donjeg Štoja od centra prema O.Š.”Marko Nuculović”, Kodre Dakine, Reč, Gornji Štoj, Ada Bojana.

 

Kotor

– u terminu od 08 do 10 sati: Rdanovići- Jugodrvo.

– u terminu od 08:30 do 11 sati: TS Markov Rt-Jerovica.

– u terminu od 11 do 13 sati: Dobrota- područje oko Studentskog doma.

 

Herceg Novi

– u terminu od 09 do 13 sati: Bijela- područje ispod magistrale od Brodogradilišta do Kamenara.

– u terminu od 10 do 10:30 sati: Stari Grad, Škver, područje oko Pošte i Parka, područje ispod Autobuske stanice, Meljine- Lazaret.

– u terminu od 10:30 do 11 sati: Područje iznad ulice Orjenskog bataljona od Veselinovića do Ognjišta, Srbina, Crveni Krst.

– u terminu od 12 do 12:30 sati: kompletno područje Bijele, Kamenari.

 

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio Prisoje.

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio sela Dapsići(potrošači koji se napajaju sa TS 10/0, 4kV Dapsiće 2), seloTmušiće, Planinski prevoj Lokve (kratkotrajno isključenje).

– u terminu od 09 do 16 sati: Uže gradsko jezgro – ulice: Miloša Mališića, Teramska izgrad Albone.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 09 do 10 sati: Vrh.

– u terminu od 09 do 12 sati: Sutivan.

– u terminu od 09 do 16 sati: Pisana jela, Ribarevine, Žurena, Brestovik, Potoci, Dubovo, Kaševari, Laholo, Kostići, Pašića polje, Brzava, Femića krš, Prijelozi, Zagrad, Bioča, Kneževići, Obrov.

– u terminu od 09 do 17 sati: Lipnica.

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Lug Vukićevića, Suva Gora, Vranještica, Padež, Gornja Rovca.

– u terminu od 08 do 16 sati: Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje.

 

Mojkovac

– u terminu od 09 do 14 sati: Krstac, Šundeci, Donja Štitarica.

– u terminu od 09 do 15 sati: Podbišće.

 

Gusinje

– u terminu od 09 do 16 sati: Uže gradsko jezgro – ulica Omeragića-centralni dio-Škola, Ambulanta i zelena Pijaca, Čekića Mahala i ulica JNA.

 

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio sela Tucanje, Laze, Vrbica, Trpezi, Kalica i fabrika košulja Lavista.

 

Plav

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio Mašnice.

– u terminu od 09 do 16 sati: Uže gradsko jezgro – dio ulica Racina i Ribarska-Naselja pored Supa i Distribucije- Autobuska stanica.

 

Pljevlja

– u terminu od 09 do 17 sati: Uremovići, Gornje Selo, Crnobori, Javorak, Krupice, Ski lift.

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio Biševa.

– u terminu od 09 do 15 sati: Punkt Kula, Repetitor Kula i granični prelaz Kula.

 

Šavnik

– u terminu od 09 do 17 sati: Bijela.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

 

 

 

UTORAK

 

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 09. jula, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica / Zeta

– u terminu od 09 do 15 sati: dio Dahne i  dio Dajbaba (kratkotrajna isključenja).

– u terminu od 09 do 15 sati: dio Dajbaba i Botun.

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Dio Brskuta, dio ul. Ljubljanske, Arsenija Boljevića, Dr Božidara Darmanovića i dio bulevara Dr Ljubomira Rašovića, dio Bigora.

– u terminu od 08:30 do 10:30 sati: dio oko Roki Pistolata u Ul. Vojislavljevića, škola “1. jun”, dio oko nje i dio između nje i Ul. Vojislavljevića, zgrada KAT-a, dio Zabjela oko marketa Idea u Ul. Ilije Plamenca, dio preko puta Zabjelske Vektre, prihvatilište i dio oko njega (moguća kratkotrajna isključenja).

 

Podgorica / Tuzi

– u terminu od 08 do 17 sati: Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gurec, Kuće Rakića, naselje oko groblja, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Dinoša, Planinica, Ljuljanovići, Stanaj Adžaj, Trgaja, dio oko Cijevne, Pikalje, Prifte i Selište.

 

Danilovgrad

– u terminu od 07 do 15 sati: Suk, Osredina.

– u terminu od 07 do 18 sati: Ždrebaonik, Ministarstvo odbrane (Taraš), Vučica, Počijevka, Kruščica, Sige, Ljututuk, Jama Žarića, Klanica, Farma koka, Šabov Krug, Donje Selo, Gorica, Međice, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića (kratkotrajna isključenja)

– u terminu od 07 do 18 sati: Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Ivanj Uba, Topolovo, Borov Do, Jablan, Bzo i Studeno.

– u terminu od 08 do 16 sati: Crna Gora Cop u Grliću, gimnazija Danilovgrad, Filendar, preduzeća u Ćuriocu: Okov i naselje oko njega, Vuković, Voštar, Stefani 91, Đurović i naselje oko njega, Garmin, Ramini, Montenomaks, Fru Monte, Velje Polje, Orašje, Oraška Jama, Sladojevo Kopito, dio Ćurioca (kratkotrajna isključenja)

– u terminu od 08 do 16 sati: kasarna, dio Glavice, naselje iza hotela Perjanik, Zagreda, dio Grlića, dio Orje Luke.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Vrzipov Do, Presjeka.

– u terminu od 09 do 17 sati: Carine, Liverovići, Gluščje Selo, Konak, dio Kuta, Zagrad, Oblatno, Raspuće, Trešnjica, Rudnik Zagrad.

 

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Brijeg.

– u terminu od 08 do 18 sati: Crkvičko Polje, Kolo, Jerinići, Bojati i Kneževići.

 

Bar

– u terminu od 08 do 10 sati: potrošači na području Belvedera, dio potrošača na području Utjehe

 

Ulcinj

– u terminu od 07:30 do 10 sati: Vladimirske Krute, Kamenički most, Leskovac, Mrkovsko polje, Dabezići, Međureč, Kaliman.

– u terminu od 10 do 13 sati: dio donjeg Štoja od centra prema O.Š.”Marko Nuculović”, Kodre Dakine, Reč, Gornji Štoj, Ada Bojana.

 

Kotor

– u terminu od 08 do 09 sati: Hotel HUMA, Institut za biologiju mora, Sveti Matija, potrošači od na potezu od Plagenata do konobe Portun, Sveti Matija, Peani.

– u terminu od 08 do 10 sati: Donja Sutvara- područje oko restorana “Mozaik”.

– u terminu od 08 do 11 sati: Bigova.

– u terminu od 09 do 11 sati: Stoliv-Mržep, Stari Grad-područje oko Crkve Sv. Ozane, Parilo, Tabačina- područje oko stare zgrade CEDIS-a.

– u terminu od 11:30 do 12:30 sati: Stari Grad- Trg od Oružja i područje do Crkve Sv. Nikole.

 

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Sela:Bojovići, Božici, Poda, Kuti, Cecuni, Jošanica, Dulipolje, Konjusi, MHE Bradavac, Gračanica, Gornje Luge, Ulotina i Zorići I dio sela Seoce, dio sela Zabrđe.

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 13 sati: Uže gradsko jezgro- dio novog naselja-Ulice: Čukarička, Gornoseljska I dio ulice 29 novembar, dio sela Luge-Gornji dio-od Luškog groblja do Pilane Anđić.

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Zagorje i dio Mašte.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 14 sati: Zminac.

– u terminu od 09 do 16 sati: Lipnica, Potkrajci, Strojtanica, Čokrlije, Cerovići, Muslići, Selakovići, Grančarevo, Ujniče, Glibavac, Tomaševo, Drndari, Pape, Potrk, Obod, Žaljevo, Lijeska, Galica, Sokolac, Pisana jela, Šljemena, Barice, Pavino polje – Draškovina, Ivanje, Medanovići.

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Gornja Rovca.

– u terminu od 08 do 16 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Lug Vukićevića, Suva Gora, Vranještica, Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje, Padež.

 

Mojkovac

– u terminu od 09 do 13 sati: Stričine, Selišta.

– u terminu od 09 do 15 sati: Krstac – Vukadinovići, Polja.

 

Gusinje

– u terminu od 01:30 do 14:30 sati: Naselje Begluci, Dom Kulture, dio sela Dosuđa.

 

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Dašča Rijeka.

 

Pljevlja

– u terminu od 09 do 17 sati: Uremovići, Gornje Selo, Crnobori, Javorak, Male Krće, Metaljka.

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Dio sela G. Lovnica.

 

Žabljak

– u terminu od 09 do 17 sati: Palež, Gradina, Brajkovača, Rudanca, Stolac, Krš, Pogrežđe, Ponor, Studenca, Gomile, Planinica, Jelina Gora, Bare Žugića.

 

Šavnik

– u terminu od 09 do 17 sati: Mljetičak.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 16/07/6000
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio

Sreten krstajić

Rukovodilac Sektora

Sektor za održavanje 20kV i 35kV

E-mail: sreten.krstajic@cedis.me