Servisne informacije za 25.januar

Zbog planiranih radova na mreži, u srijedu 25. januara, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica          

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Ubli, Živkovići, Ubli Prisoja, Prelevići, Kula Bezjovo, Cvilin, Kula Orahovo, Lazorci, Građen, Toke, Korita, UlicaPavla Mijovića, dio Momišića- ul. Fruškogorska, Belvederska, Nikca od Rovina, Baja Pivljanina, 18. Februara, dio Drača- dio ul. Đečevića, Slobodana Škerovića, Vlada Martinovića, dio Dahne iza Montenegro Pumpe, Ulica Lješkopoljska i Dr.Anta Gvozdenovića

 

Zeta      

-u terminu od 10:00 do 12:00 sati: Golubovci, željeznička stanica Golubovci, Mojanovići, Balabani, Trešnjica, Odžino Polje, Gošići, Mataguži, Goričani, Beglaci, Balijače, Vujačića Mahala, Rog Livade, Šijaci, Studenac i Gostilj

 

Danilovgrad      

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Donji Martinići-Kiro Radović, Prentina Glavica, Oraška Jama, Donje Selo

 

Cetinje 

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Oćevići, Začir, Dubova, Ceklin, Strugari, Dobrsko Selo, Ulići, Markov Do, Bokovo, Kosijeri, Đinovići, Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići

 

Bar        

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: naselje Baukovo u blizini Islamskog centra, Alkovića brijeg, Dobra Voda, Pečurice, Grdovići, Velje Selo, Kunje, Duške, Karastani, Mala Gorana, Nikezići, Velika Gorana, Pelinkovići, Metanovići, Kovačevići, korisnici na području Čeluga u blizini KIPS-a i pekare “Montenegro”, RAPEX-a, dio Barskog Polja i Milanovića., Vodovodne pumpe u Orahovu (Virpazaru), sela Orahovo, Dupilo, Popratnice, Bujići, Dabovići, Komarno, Trnovo, Gađi i Šiševići, korisnici na području Miljanovog mosta, Gornjeg i Doljneg Zaljeva, Svetog Ivana i tunel Ćafe.

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: naselje Utjeha

 

Ulcinj

-u terminu od 3:00 do 6:00 sati: Đerane, Velika plaža, Donji i Gornji Štoj, Reč, Sv. Nikola i Ada Bojana

-u terminu od 3:00 do 6:00 sati: Kompletno područje Vladimira i Ostrosa sa okolnim selima

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Brdela, Briska Gora, Zoganje, Darza, Sveti Đorđe, Sutjel, Ćurke

-u terminu od 8:00 do 13:00 sati: dio naselja Kruče pri magistrali

                                            

 Kotor   

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Glavatičići, Zagora, Višnjeva,Krimovice, Platamuni

-u terminu od 9:00 do 12:00 sati: Dobrota Turist B-područje oko vile “Panonija”, Sveta Vrača- gornji dio naselja

 

Herceg Novi      

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Mojdež, Tijesni Klanac, Kulinovići

                                                                                                                                      

Mojkovac          

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Štitarica

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Pobrsijevići

 

Kolašin 

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Oćiba, Benzinska pumpa, Vladoš, Lugovi, Žirci, Crkvine, Pčinja, Moračka Bistrica, Smira

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora, Vranještica, Crkvine, Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje

 

Bijelo Polje        

-u terminu od 8:00 do 13:00 sati: Božovića polje

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Voljavac, Lješnica, Pavino polje, Grančarevo, Radulići

-u terminu od 10:30 do 12:00 sati: Babića brijeg, Zaimovića livade, Rijeka, Ćukovac, Lješnica, Banje selo, Gornja Lipnica

-u terminu od 12:15 do 13:30 sati: Vinilplast, Lelo, Kisela voda, Sljepašnica, Potkrajci, Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Sutivan, Njegnjevo, Oluja, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbreže, Metanjac, Dobrakovo, Granični prelaz, Kumanica, Kanje, Mioče, Dobro brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Bijedići, Rodijelja, Brčve, Ušanovići, Pećarska, Žiljak, Boturići, MHasanbegovići, Mirojevići, Bistrica, Dolac, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja

              

Petnjica              

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Kruščica

 

Berane 

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: Petnjik,Dapsići,Tmušiće,Batuni,Ranč,Mršina Bara,Planinski prevoj Lokve,Donja Rženica,Zagorje,Kaludra,Rovca i Lisijevo Polje

 

Andrijevica        

-u terminu od 9:00 do 14:3 sati: selo Kralje

 

Rožaje  

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: Sređani,Baćevac,Seošnica,Kalače,Gusnice,Đuranovića Luke,Farma,Motel Turjak, Ski Lift,Dedeići,Baza,Mujevići-Duga,Skarepača,Bogaje,Koljeno i Bralići

 

Gusinje

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Gropa

 

Plav      

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Šarkinovića Lakat

                                            

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 25/04/2024
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio

Sreten krstajić

Rukovodilac Sektora

Sektor za održavanje 20kV i 35kV

E-mail: sreten.krstajic@cedis.me